Witamy na stronie WWG-Wędkujący Internauci.!

Aktualności
ProPilkki.

Info ZO PZW
Terminy zawodów na 2011r.
.  Jak zdobyć kartę wędkarską.
. Adresy Kół i Klubów PZW.

Ewidencja wód
Dodatkowe wody do wędkowania ZO PZW Gorzów Wlkp.

Powiaty
.Myśliborski.
.Strzelecko- Drezdenecki.
.Słubicki.
.Sulęciński.

Spławik
Klasyfikacja 2011
 Grand Prix w spławiku Okręgu Gorzowskiego za rok 2011.
 2011 Mistrzostwa Okręgu w spławiku I II i III tura Słońsk i Kanał Warnicki.

Klasyfikacja 2010
 Klasyfikacja GPO + trzy letnia - Gorzów Wlkp.
 Klasyfikacja MO po 4 turach Gorzów Wlkp.

Klasyfikacja 2009
 M.P. Kobiet 2009
 Klasyfikacja GP 2009 i trzyletnia.

Klasyfikacja 2008

.Klasyfikacja GP 2008
Klasyfikacja 2007
.Końcowa Klasyfikacja GP 2007
Klasyfikacja 2006
.Seniorzy
.Juniorzy i Kadeci
.Kobiety
Klasyfikacja 2005
.Mistrzostwa Okręgu - drużynowe.
.Mistrzostwa Okręgu - kat. juniorzy, kadeci i kobiety.
.Mistrzostwa Okręgu - kat. seniorzy.
.Grand Prix Okręgu.

.Gruntowanie - jezioro.
.Przepływanka z przytrzymaniem.

Spinning
Klasyfikacja 2011
 Klasyfikacja GPO 2011r

MO PZW Gorzów 2010r
 GP PZW Gorzów 2010r
 V KLUBOWE MISTRZOSTWA POLSKI w WĘDKARSTWIE SPINNINGOWYM KOSZALIN – MIELNO 2009 - wyniki.
 Zawody Spinningowe Puchar Słubic 2009r - wyniki.
 GP Okręgu 2009r spinning.
.Klasyfikacja 2008r.
.Klasyfikacja 2007r.
.
Klasyfikacja 2006r.
.
Liga 2005 r.
.
Klasyfikacja 2005r.
.
Klasyfikacja 2002-2004r.
.
Klasyfikacja 2004r.
.
Klasyfikacja 2003r.

.Poradnik Młodego Spinningisty.

Główne Menu
· Strona główna
· Ankiety
· Archiwum
· Forum
· Napisz do nas
· Twoje konto
· Zarekomenduj serwis
· Zawartość

Kto jest Online
Aktualnie jest 34 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Licznik
Otrzymaliśmy
28013781
odsłon strony od May 2005

Partnerzy WWG-WI

Krakuski woblery.

Forum WWG-Wędkujący Internauci. :: Zobacz temat - Jeziora w Strzelcach czy ktos coś słyszał:)
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Jeziora w Strzelcach czy ktos coś słyszał:)
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWG-Wędkujący Internauci. Strona Główna -> Sprawy dotyczące PZW
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
dzik8520
Zaawansowany
Zaawansowany

PostWysłany: Pią Kwi 11, 2008 7:19 am    Temat postu: Jeziora w Strzelcach czy ktos coś słyszał:) Odpowiedz z cytatem

Doszły mnie słuchy i niby to prawda ze Górne ma zostać jeziorem miejskim i mamy stracić Dolne na rzecz prywatnej osoby???
Wiem że bycmoże to ploty ale wodzenie z tymi naszymi jeziorami to jest mistrzostwem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
GS
Zaawansowany
Zaawansowany

PostWysłany: Pią Kwi 11, 2008 9:14 am    Temat postu: re: Odpowiedz z cytatem

Witaj Dzik8520!
Zachęcam ciebie abyś w tej sprawie zadzwonił do Zarządu Okręgu PZW w Gorzowie Wlkp. i porozmawiał z Panem A. Zakrzewskim. On jest najbardziej kompetentny w tej sprawie. Następnie zamieść te informacje na forum, w ten sposób każdy wędkarz odwiedzający wwg będzie miał wiarygodne informacje.
Pozdrawiam GS
Powrót do góry
Zobacz profil autora
dzik8520
Zaawansowany
Zaawansowany

PostWysłany: Pią Kwi 25, 2008 3:14 pm    Temat postu: Re: re: Odpowiedz z cytatem

Dla wszystkich moczykijaczków ze Strzelec. Od 1 maja możemy legalnie nie łamiąc prawa wyruszyć na Strzeleckie Górne z zestawami żywcowymi oraz spinningowymi.
Nie wiem dlaczego osoby bardzo odpowiedzialne w strzelcach działające w PZW rozpowszechniają nieprawdziwe informacje o tym iż nie będzie można łowić tymi metodami od 1 maja tylko od 1 czerwca.
Po zasiegnieciu telefonicznych informacji wiem tyle jezioro nie należy do PZW, nie ma żadnych umów, uzgodnień może są jakieś na "gębę" ale nimi można sobie podetrzeć d...Smile

Podczas łowienia na wodach Skarbu Państwa nie obowiązuje Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb ponieważ jest to wytwór PZW który obowiązuje na wodach PZW oraz nie obowiązują inne regulacje jak np. zakaz spinningowania do 31 maj, a obowiązuje nas znajomość ustawy o rybactwie śródlądowym.
Więc może ktoś mi to wytłumaczy dlaczego komuś tak zależy na rozpowszechnianiu nieprawdziwych informacji.
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora
dzik8520
Zaawansowany
Zaawansowany

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc Panowie sprawa wygląda tak, walimy na Pocztę wpłacamy 30zł i możemy śmialutko łowić już od 1 maja na spinning, żywca i w każdy dozwolony sposób zgodny z ustawą o rybołówstwie na jeziorach Klasztornym Górnym i Klasztornym Dolnym w Strzelcach Kraj.
W końcu dopiąłem swego i mam przed nosem pismo z Poznania że śmiało możemy łowić i nie słuchać zakłamanych działaczy PZW ze Strzelec którzy wprowadzają celowo wędkarzy w błąd.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
robcio
Zaawansowany
Zaawansowany

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzik8520 uważaj kolego na słowa jakich używasz ( nie słuchać zakłamanych działaczy PZW ze Strzelec którzy wprowadzają celowo ludzi w bład). Drogi kolego gdybyś był na zebraniu członków koła nr 1 w marcu tego roku to usłyszałbyś na własne uszy od przedstawiciela ZO PZW Gorzów Wlkp. że j. Górne i Dolne do chwili zakończenia przetargu znajduje się pod opieką koła nr 1 i obowiązują na nim takie same zasady jakie były ustalone wsześniej . Tak niby nasz ZO PZW Gorzów ustalił z Poznanie ale jak widać teraz , do żadnych ustaleń nie doszło , drogi kolego jak widzisz to nie my okłamywaliśmy wędkarzy tylko ZO PZW Gorzów . A jeśli chodzi o ścisłość to o zaistniałym faktycznym stanie dowiedzieliśmy się sami kilka dni temu.
I jeszcze jedno drogi kolego zanim kogoś obrazisz przemyśl to czy faktycznie masz rację , bo obraziłeś ludzi dzieki którym jeszcze jakieś rybki w tych jeziorach pływają, to oni dbali o przyszłość tych jezior, opiekowali się nimi i zarybiali.
Jak jesteś taki wygadany to napisz CO TY zrobiłeś dla tych jezior - bo ja wiem zapłaciłeś składkę i cheja na wodę łowić . A jak przyszło co do czego to wypisujesz głupoty .

KONIEC TEMATU - POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WSZYSTKIM POŁAMANIA KIJA NA TAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKICH RYBACH.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Numer Gadu-Gadu
darol
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego wynika że z łodzi nie wolno, i w nocy nie wolno trochę szkoda bo lubie w nocy pośmigać spinnem za sandaczem. Pozwoliłem Robcio zmienić ZG PZW Gorzów na ZO.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Numer Gadu-Gadu
dzik8520
Zaawansowany
Zaawansowany

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robcio dziwna sprawa ze na koniec marca na zebraniu była gadka o jakiś ustaleniach, a ja popełniając słownie jeden telefon do poznania na początku kwietnia wiem ze są to bzdury bo Pan w Poznaniu informuje mnie jak sprawy leżą, więc dziwi mnie to ze ja zwykły wędkarz o tym wiem a działacze co tak dbają i załatwiają niewiedzą nic i są teraz niby wielce zaskoczeni, więc czym oni się interesują(zobacz moj wcześniejszy post z 26 kwietnia informacji tych nie wyssałem z palca tylko z informacji z Poznania, i ja wiem ze nie ma żadnych porozumień a działącze twierdzą ze sa to chyba daje do myślenia)???A ja specjalnie chodziłem i się podpytywałem jak się sprawy maja chcąc posłuchać to kolejnych ciekawych historyjek.
Co do tego że wprowadzają w błąd to jest fakt nie żadne pomówienia, zacznę od tego, że nikt dziwnym trafem nie poinformował bodajrze w połowie roku 2007 ze kończy się umowa dzierżawy jezior, wszystko było jakąś tajemnica albo gorsze brakiem totalnego zainteresowania działaczy,
sprawa teraz wygląda tak ze przychodzi Pan K. z Ługów daje najlepszą ofertę bo na pewno jest w stanie przebić ofertę PZW i mamy po jeziorze i tych 60 kilo linkow z ostatniego zarybienia co było mistrzostwem świata zarybiać wodę której przyszłość jest nieznana.

Co do zebrań to byłem w zeszłym roku i stwierdziłem ze szkoda moich nerwów jak mam słuchać osobników wykrzykujących że przez tych na łodziach ryb w jeziorach nie ma i że po spławikach jeżdżąSmile

A co do tego c zrobiłem dla jezior to proponuje sie popytać tych co widzieli w zeszłym roku jak sprzątałem z własnej woli brzeg na Dolnym od oczyszczalni ścieków, jak wyciągnąłem z wody kilkaset kilo krawężników i trelinki nawrzucanej tak że ani wędki rzucić ani łodzi zwodować, jak w tym roku z kolegą na Prylangu kilka worów śmieci po wędkarzach wywiozłam żeby płotki było jak łapać to też nikt nie widzi.

Więc wiesz poza jest taka że możesz kiedyś skrzyknąć kumpli z G2 i lodeczki ze 2 i posprzątamy znowu Dolne bo jest mega syf a nie udawadniac co kto robi, bo wiesz pójść i wpuścić parę szczupaczków do Noteci to nie filozofia.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora
dzik8520
Zaawansowany
Zaawansowany

PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapomniałem dodać, pisma te które umieściłem zostały w dniu 29 kwietnia wysłąne do następujących instytucji
Policja Strzelce, Starostwo Strzelce, Straż Rybacka Gorzów, Zarząd Okręgu Gorzów

Bo już dziś pojawiły sie następne fantazy ze nikt nic nie wie o tym piśmie:)hehe

Pozatym do ogłoszenia przetargu mamy około 2 miesięcy, puzniej czas na składanie ofert i rozstrzygnięcie przetargu.

Darku co do łapania z łodzi to niewolno, tak samo jak nie wolno łapać w nocy to też mam potwierdzone po rozmowie telefoniocznej, najbardziej to szkoda jest ludzi którzy chodza tylko wedkowac na te 2 jeziora, bo wystarczyło by zapłacić 60zł i mogą łowic do końca roku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
dzik8520
Zaawansowany
Zaawansowany

PostWysłany: Sob Lip 26, 2008 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co wyczyniają Panowie z PZW normalnie sięga szczytów głupoty:) W dniu wczorajszym, po tym jak na mieście ukazały się ogłoszenia że rusza sprawa Stowarzyszenia Wędkarzy Strzeleckich i można zasięgnąć informacji pod wskazanymi numerami, rano o godzinie 8-05 odbieram telefon od Pana który przedstawia sie jako mieszkaniec Zwierzyna i ze jest zainteresowany stowarzyszeniem, szybko orientuje sie że jest to prowokacja, Pan zadaje mnóstwo pytań, oczywiście musiał mu gul skoczyć jak zażyłem go paroma odpowiedziami i szczegółowymi informacjami o zarybianiach i o tym ze w stowarzyszeniu nie będzie głównej księgowej która zarabia na pewno z 4 lub 5 tysięcy, tylko kasa będzie szła na zarybianie.
Szczytem było jak mój rozmówca stwierdził ze PZW działa bardzo podobnie jak stowarzyszenie:) zapomniał tylko dodać ze wszyscy w Gorzowie grzeją ciepłe posadki za dobrą kasę nic nie robiąc przejadając nasze składki członkowskie. Reszta społeczników może i działa jak stowarzyszenie za dobre słowo i uznanie innych.

Cieszy mnie fakt tego telefonu bo stwierdzam że Panowie z Gorzowa zaczynają pracować główkami co będzie jak stracą jeziora w Strzelcach, Myślibórz dał już dobry przykład i mam nadzieje że my będziemy następni:)
Podaje link do adresu PZW w Gorzowie żeby wszyscy mogli sobie nr telefonu sprawdzić http://www.pzw.gorzow.pl/index.php?k=16

A tutaj ich numerek w moim telefoniku:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
sebach
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktos juz cos wie???do kogo naleza jeziora w Strzelcach!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Inzynierr
Rutyniarz
Rutyniarz

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce nic mówić, ale jeden z panów z zarządu jest naprawdę mieszkańcem zwierzynia Razz więc ja raczej nie nazywałbym tego prowokacją, bo pewnie ten gościu dzwonił i jakby nie było mówił prawdę
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Meneldur
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa jest bliźniaczą sprawą do tej, która miała miejsce trzy lata temu w Myśliborzu. Takie sprawy się będą powtarzać wraz z kolejnymi jeziorami, na które będą się kończyły umowy, więc należy się przyzwyczaić (gorzów wszystkiego nie połknie). Pamiętam, że jak na jednym z posiedzeń zarządu okręgu poszerzonym o prezesów kilkukrotnie domagałem się pełnej informacji o stanie wód, to wywołało to oburzenie z wnioskiem o moje odwołanie z zarządu. Potem się jednak okazało, wody rzeczywiście wróciły do rzgw i rozpoczęto konkursy, dzięki czemu mogło powstać moje stowarzyszenie. Wszyscy równo mówili o kompetencji ludzi pracujących w okręgu itd. itp. a rzeczywistość jest taka, jak każdy widzi.
Apropos telefonów - to jest zabawna sytuacja - też mieliśmy liczne telefony od "tajemniczych" miłośników łowienia i zainteresowanych działaniem stowarzyszenia. Tylko numer był taki dziwnie znajomy.... Wink
A jeziorko weźmie ten, kto wygra konkurs i praw fizyki się nie zmieni....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
dzik8520
Zaawansowany
Zaawansowany

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiem na pytanko kolegi Sebastiana, jest już tabelka oplat z wplatami do RZGW za łapanie na Dolnym i Górnym. Ciekawa sprawa to taka że nie ma ogłoszonego przetargu a zezwolenie mozna sobie kupic tylko do końca czerwca, więc ciekawi mnie co bedzie od 1 lipca:)

link do tabelki z opłatami
http://rybactwo.rzgwpoznan.eu/komunikaty/oplaty_za_amatorski_polow_z_dnia_03_03_2009r.pdf
Powrót do góry
Zobacz profil autora
robcio
Zaawansowany
Zaawansowany

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzik8520 po pierwsze.
1 ) Zezwolenie można wykupić w terminie od 1 marca do 30 kwietnia tego roku , na okres jaki sobie zaznaczy wędkarz czyli (patrz tebelka). Nie ma tu mowy otym iż wykupując zezwolenie 10 dniowe możesz łowić tylko od dnia wpłacenia gotówki i przez następne 9 dni.
Można w tym okresie czyli od 01.03 do 30.06 wykupić zezwolenie na taki okres na jaki nam pasuje . Czyli mnie interesuje np. okres od 10.09 do 19. 09 wykupuję dziesięciodniówkę teraz i na blankiecie zaznaczam iż jest to "opłata za 10 dni wędkowania na j. Górnym i Dolnym w Strzelcach Kraj w terminie od 10.09 do 19.09.2009r ".
Fakt jest taki że każdy kto zamierza łowić na tych jeziorach w tym roku musi wykupić zezwolenie miedzy 01.03.2009 a 30.06.2009. Kto w tym terminie nie wykupi pozwolenia nie będzie mógł już tego zrobić po 30.06.2009r chyba że RZGW w Poznaniu wydłuży termin lub zniesie to ograniczenie.
Swoja drogą trzy miesiące to i tak długo żeby przemyśleć czy będzie się łowiło na tych jeziorach czy nie.
2) RZGW w Poznaniu nie może ogłosić przetargu na j.Górne i j.Dolne w Strzelcach Krajeńskich ponieważ te jeziora wchodzą w skład obwodu rybackiego wraz z j. Młyńskim.
A na jezioro Młyńskie dzierżawę ma PZW Gorzów , umowa na to jezioro był umową długo terminową i wygasa za jakieś kilkanaście lat.
Ciągnąc dalej do czasu wygaśnięcia umowy na j.Młyńskie - RZGW w Poznaniu nie może ogłosić przetargu na j.Górne i j.Dolne ponieważ OBWODÓW RYBACKICH NIE MOŻNA DZIELIĆ.
Powrót do góry
robcio
Zaawansowany
Zaawansowany

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedno gdyby można to było podzielic to RZGW w Poznaniu napewno ustanowiłoby dwie osobne dzierżawy . Jedna dzierżawa na j. Górne i druga dzierżawa j. Dolne.
Niestety ,ale ta sprawa bardzo się skomplikowała z tego powodu iż umowy dzierżawne podpisywane przez PZW Gorzów były w różnych terminach i na różny okres ( teraz wszyscy mają problem zarówno RZGW Poznań jak i PZW Gorzów).
RZGW Poznań nie może ogłosić przetargu na cały obwód rybacki ponieważ j.Młyńskie jest jeszcze dzierżawione przez PZW Gorzów ,a PZW Gorzów nie może odzyskać jezior Górnego i Dolnego ponieważ PZGW Poznań nie może ogłosić przetargu bo nie ma we władaniu całego obwodu rybackiego.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWG-Wędkujący Internauci. Strona Główna -> Sprawy dotyczące PZW Wszystkie czasy w strefie
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: