Witamy na stronie WWG-Wędkujący Internauci.!

Aktualności
ProPilkki.

Info ZO PZW
Terminy zawodów na 2011r.
.  Jak zdobyć kartę wędkarską.
. Adresy Kół i Klubów PZW.

Ewidencja wód
Dodatkowe wody do wędkowania ZO PZW Gorzów Wlkp.

Powiaty
.Myśliborski.
.Strzelecko- Drezdenecki.
.Słubicki.
.Sulęciński.

Spławik
Klasyfikacja 2011
 Grand Prix w spławiku Okręgu Gorzowskiego za rok 2011.
 2011 Mistrzostwa Okręgu w spławiku I II i III tura Słońsk i Kanał Warnicki.

Klasyfikacja 2010
 Klasyfikacja GPO + trzy letnia - Gorzów Wlkp.
 Klasyfikacja MO po 4 turach Gorzów Wlkp.

Klasyfikacja 2009
 M.P. Kobiet 2009
 Klasyfikacja GP 2009 i trzyletnia.

Klasyfikacja 2008

.Klasyfikacja GP 2008
Klasyfikacja 2007
.Końcowa Klasyfikacja GP 2007
Klasyfikacja 2006
.Seniorzy
.Juniorzy i Kadeci
.Kobiety
Klasyfikacja 2005
.Mistrzostwa Okręgu - drużynowe.
.Mistrzostwa Okręgu - kat. juniorzy, kadeci i kobiety.
.Mistrzostwa Okręgu - kat. seniorzy.
.Grand Prix Okręgu.

.Gruntowanie - jezioro.
.Przepływanka z przytrzymaniem.

Spinning
Klasyfikacja 2011
 Klasyfikacja GPO 2011r

MO PZW Gorzów 2010r
 GP PZW Gorzów 2010r
 V KLUBOWE MISTRZOSTWA POLSKI w WĘDKARSTWIE SPINNINGOWYM KOSZALIN – MIELNO 2009 - wyniki.
 Zawody Spinningowe Puchar Słubic 2009r - wyniki.
 GP Okręgu 2009r spinning.
.Klasyfikacja 2008r.
.Klasyfikacja 2007r.
.
Klasyfikacja 2006r.
.
Liga 2005 r.
.
Klasyfikacja 2005r.
.
Klasyfikacja 2002-2004r.
.
Klasyfikacja 2004r.
.
Klasyfikacja 2003r.

.Poradnik Młodego Spinningisty.

Główne Menu
· Strona główna
· Ankiety
· Archiwum
· Forum
· Napisz do nas
· Twoje konto
· Zarekomenduj serwis
· Zawartość

Kto jest Online
Aktualnie jest 37 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Licznik
Otrzymaliśmy
28013764
odsłon strony od May 2005

Partnerzy WWG-WI

Krakuski woblery.

Forum WWG-Wędkujący Internauci. :: Zobacz temat - BARLINEK - PROBLEMY Kół
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

BARLINEK - PROBLEMY Kół

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWG-Wędkujący Internauci. Strona Główna -> Sprawy dotyczące PZW
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Kemal
Rutyniarz
Rutyniarz

PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 3:21 pm    Temat postu: BARLINEK - PROBLEMY Kół Odpowiedz z cytatem

Witam
Widzę, że w artykułach dotyczących różnych tematów jest często poruszany problem Kół z Barlinka tj. Koła nr 1 oraz nr 2.
Dlatego otworzyłem osobny temat , aby w sposób kulturalny można prowadzić otwartą dyskusję.

PS. Moderator jeżeli będzie brał udział w tej dyskusji nie będzie mógł moderować wypowiedzi innych uczestników
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
lolek123
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Wto Maj 04, 2010 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo , że nie jestem mieszkańcem Barlinka to jestem tam częściej niż w rodzinnym mieście- powód jest prosty są tam wody , które lubię odwiedzać nie tylko z wędką...Może nawet nie powinienem udzielać się w temacie , ale że leży mi dobro tych wód w okół tego malowniczego miasteczka, to ośmielę się napisać to i owo... a ostatni temat Hebad-a obudził we mnie małą vene...
W swoim pisaniu na ten temat z pewnością nie będę jednostronny...to tyle słowem wstępu...

Zacznę od małego "ale" do kolegi Hebad ( choć nie jesteśmy kolegami- nie znamy się osobiście)- pewnie pamiętasz moje posty- komentarze odnośnie Waszych działań w Barlinku- dla przypomnienia temat :" utrudnianie wędkowania"http://www.wwg.com.pl/wwg/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=802- odpowiedzi się nie doczekałem , być może ton nie taki, a być może temat który akurat Wam nie odpowiadał?Nie ważne - dla mnie to już przeszłość...W temacie " gdzie wędkować" Twojego autorstwa - także odniosłem się do tego co mnie bolało najbardziej w Waszych decyzjach - zakaz wędkowania z łodzi przykład : Jezioro Barlineckie - od końca października do 1 maja- komu i czemu tak naprawdę miało to służyć- ...enklawy spokoju dla ryb podczas tarła... w sumie odpowiedz na " odczep się"... podobnie bawią się nami politycy...można było to rozegrać inaczej , jeśli tak naprawdę zależało Wam na spokojnym przygotowaniu ryb do tarła i utrzymania pogłowia poszczególnych gatunków w tym akwenie.....Temat o zarybieniach w jez. barlineckim , stecko, chmielowe...wspomniałeś z ironią o kompetencjach pisząc : cyt."kompetencje? a szto eto takoje"... chyba także uderzajac w moje nieco uszczypliwe komentarze..., a w artykule pt.:"Czarne chmury nad wędkarstwem
w Gorzowskiem" piszesz :cyt"Zapowiadam cykl artykułów, w których wykażę dyletantyzm i brak kompetencji obecnego ZO." Więc kompetencje mają znaczenie czy nie?Chyba jednak tak...Piszac swoje artykuły po zmianach w ZO widać jak bardzo nie leży Tobie ta zmiana , nie wnikam dlaczego...Nie chce być wścibski , więc na tym zakończę dodając , że wiele naprawdę wiele dobrego Wasze koło uczyniło dla Barlineckiego wędkarstwa- wymieniać nie będe sam to zrobiłeś w swoich artykułach...

Czytając artykuł z przebiegu rozprawy , w której jedna ze stron był były prezes widać brak podstawowej wiedzy na temat takich poczynań.Wiem artykuł może być jednostronny,ale po kilku dniach kiedy można go odczytać na stronie głównej tego portalu "wtajemniczeni" mogliby dać choć jeden skąpy komentarz do tego - jednak nic nie widać... dlaczego? czyżby wyrok zapadł zanim obwiniony dotarł na rozprawę?Brak rzetelnie podanych zarzutów,problem z dostarczeniem aktu oskarżenia podejrzanemu w sprawie...wszelkie kanony prawa jakby tu znaczenia nie miały( ?>) o co tu chodzi?Jak można pozbawić oskarżonego prawa do obrony?Oskarżony w sprawie , ma prawo zadawać pytania, wystawiać własnych świadków , których sąd musi wysłuchać...tyle jako laik z dziedziny prawa wiem...Znam na tyle byłego prezesa , że mogę śmiało stwierdzić , że zrobił dla wędkarstwa w Barlinku więcej niż widziałem przez ponad 25 lat mojego "wędkowania "a jedną z dwóch decyzji którą nie popierałem był owy zakaz wędkowania z łodzi na jeziorze barlineckim, ale to nie powód by człowieka tak "zgnoić".
To co możemy przeczytać w relacji z rozprawy pokazuje , że niestety ale cofamy się w czasie , w czasy do których z pewnością większość nie chciała by wrócić...

Miało być merytorycznie , mam nadzieję ,że jest wystarczająco;)

Pozdrawiam i mam nadzieję , że zdrowy rozsądek weźmie w tej sprawie górę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
hebad
Zaawansowany
Zaawansowany

PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi zapowiedziami artykułów - czasu nie staje. Teraz pogoda byle jaka, więc może usiądę przy kompie. Miałem zacząć od początku, a wypadki decydują, że wyjdzie - od końca.
Próbuje się lansować tezę o wojnie między kołami. Nonsens. Jesteśmy mieszkańcami tego samego miasta i nikt nam nie będzie wybierał kolegów. To przerost ambicji niektórych osób (tzw. decydentów), nie dorastających do pięt tym, którzy są oddani do końca, a przede wszystkim umiejących pozyskać ludzi do pracy na swoją rzecz (tychże wedkarzy), wywołuje reakcję agresji i wykorzystywanie ich do swoich niecnych celów. Tracimy wszyscy. Rzucone błoto się odklei, jednak ślad pozostanie.
Takich, rzutkich i nieszablonowych działań na rzecz wędkarstwa już nie będzie.
Groźne to, bo inne koła wyciągną wnioski. Każdy papier oglądać będą po stokroć - by w końcu sobie powiedzieć, a mam to w nosie.
Brak komentarzy pod ostatnim artykułem. A po kie licho mam sie narażać za jakiś tam Barlinek. Przykład jest nadto wymowny.
Wspomniałem o początku lat pięćdziesiątych. Dajcie mi człowieka, a paragraf na niego się znajdzie.
Tylko tyle, że ten czteroletni okres zostanie stracony.
Będę optował za nadzwyczajnym Zjazdem Delegatów. Chyba, że zdrowa część ZO mnie uprzedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
miszawowa
Rutyniarz
Rutyniarz

PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam serdecznie.
Kolego hebad o wypowiadaniu się na forum w tzw. sprawie Barlineckiej nikt nikogo nie zmusi, jeżeli miałbym coś do powiedzenia to pewnie bym się wypowiedział. Ten artykuł bardzo mnie zdziwił, a nawet bym powiedział zaskoczył. Pewnie nikt nie spodziewał się takiego rozwiązania. A przynajmniej Ja. Jestem człowiekiem który wierzy w sprawiedliwość, jaki będzie koniec tej sprawy to czas pokaże.
Oczywiście jest mi przykro z powodu ukarania pana prezesa, iż znam osobiście kolegę i wiem że jest człowiekiem bardzo zaradnym i pomysłowym, a takich ludzi potrzebuje nasza społeczność. Wiem jak to jest jak chce się zrobić rzeczy dla szerszej liczby osób, a na ziemie sprowadzają, a wręcz blokują nam drogę do osiągnięcia celu, przepisy, jest to czasami frustrujące.
Pewien kolega powiedział mi kiedyś że " Lepiej czasami udać głupka i milczeć, niż przerwać milczenie, palnąć coś głupiego i rozwiać wszelkie wątpliwości".
Więc pozwoli kolega iż głos swój zabiorę w tedy, kiedy przyjże się wnikliwiej tej sprawie.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora
hebad
Zaawansowany
Zaawansowany

PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewiele zrozumiałem z tego udawania głupka. Oczywiście dostarczę argumentów (ostatnie zdanie), ale to już nie na forum.
Rzecz, wbrew pozorom dotyka praktycznie wszystkich. Jeśli ktoś zaprawiony jest w bojach (poniżej pasa) pozyskuje sobie sojuszników. Jak? tu pole jest szerokie. W końcu Ci pozyskani budzą się z rękami w nocniku, stając się ofiarą.
Kiedy w końcu to do nas dotrze? Wszak w takim stowarzyszeniu chodzi, a przynajmniej powinno o to, by działać w zgodzie i pozyskiwać najzdolniejszych ludzi do pracy na rzecz tego, byśmy mieli się gdzie spotykać, co łowić i zwyczajnie być lepszymi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWG-Wędkujący Internauci. Strona Główna -> Sprawy dotyczące PZW Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

Skocz do: